Ballina Showbiz Adelina Tahiri e ‘sëmurë’, në këtë gjendje ka përfunduar ajo

Adelina Tahiri e ‘sëmurë’, në këtë gjendje ka përfunduar ajo

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me burrin e saj, ku ajo po duket shumë e lodhur në fytyrë, sikur të ishte e sëmurë./ORAinfo/

---- ----
-----