Ballina Showbiz Adelina shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, habit me pamjen

Adelina shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, habit me pamjen

120
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sërish ka shkuar në pushime, dhe nga atje ka publikuar një foto nga plazhi.

Edhe pse pa pikë grimi, Adelina është shfaqur shumë tërheqëse. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----