Ballina Showbiz Adelina shetit me bikini, ky detaj do ta ‘shkrijë’ burrin e saj...

Adelina shetit me bikini, ky detaj do ta ‘shkrijë’ burrin e saj 50 vjeçar

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në bikini.

Pas lindjes së djalit ajo ka rikthyer asetet e saj bombastike, duket bërë që burr i saj 50 vjeçar të shkrihet pas saj. /ORAinfo/

---- ----
-----