Ballina Showbiz Adelina pranë burrit të saj, po shkëlqen e veshur me veshjen dhe...

Adelina pranë burrit të saj, po shkëlqen e veshur me veshjen dhe grimin

148
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në të verdha dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----