Ballina Showbiz Adelina niset për dasmë, iu ‘mahnit’ me grimin dhe frizurën që ka...

Adelina niset për dasmë, iu ‘mahnit’ me grimin dhe frizurën që ka bërë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se po niset për një aheng.

Si gjithmonë, Adelina po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

---- ---- ----
-----