Ballina Showbiz Adelina nënë e një djali, por nuk do ta besoni ҫfarë ka...

Adelina nënë e një djali, por nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur sot

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me pantollona të grisur.

Edhe pse është bërë nënë, Adelina nuk e ka ndërruar stilin e veshjes./ORAinfo/

---- ----
-----