Ballina Showbiz Adelina merr poza provokuese, por shikoni si reagoi burri i saj

Adelina merr poza provokuese, por shikoni si reagoi burri i saj

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri dhe burri i saj tani po i shijojnë pushimet luksoze.

Ata kanë lënë djalin e tyre në shtëpi dhe po i shijojnë ditët bashkë, përcjell ORAinfo.

Nga atje Adelina nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë poza provokuese e burri i saj nuk ka hezituar t’i bëjë foto./ORAinfo/

---- ---- ----
-----