Ballina Showbiz Adelina me surprizën më të bukur për ditëlindjen e motrës

Adelina me surprizën më të bukur për ditëlindjen e motrës

108
SHPËRNDAJE

Rashica ka diçka për të thënë për Robin Krasniqin

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku tregon se motra e saj feston ditëlindjen.

E Adelina është përkujdesur që t’ia bëjë edhe më të bukur ditëlindjen motrës./ORAinfo/

Rashica ka diçka për të thënë për Robin Krasniqin

-----