Ballina Showbiz Adelina me burrin po i shijojnë pushimet luksoze, por shikoni si është...

Adelina me burrin po i shijojnë pushimet luksoze, por shikoni si është mërzitur djali për ta

168
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina nuk po i ndahet jetës luksoze.

Ajo së bashku me burrin këto ditë po i kalojnë pushimet në një vend bregdetar përrallor, përcjell ORAinfo.

Ata kanë lënë djalin e vogël në shtëpi dhe atje kanë shkuar vetëm.

E sot, Adelinës ia kanë dërguar një foto ku shihet se Joni është mërzitur shumë për mamin./ORAinfo/

---- ----
-----