Ballina Showbiz Adelina lë ‘gojë hapur’ ndjekësit e saj, shfaqet me pamjen më të...

Adelina lë ‘gojë hapur’ ndjekësit e saj, shfaqet me pamjen më të ҫuditshme

40
SHPËRNDAJE

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet atraktive dhe me një pamje jo shumë të zakonshme./ORAinfo/

-----