Ballina Showbiz Adelina kthehet në shtëpi nga pushimet luksoze, shikoni si ka përfunduar

Adelina kthehet në shtëpi nga pushimet luksoze, shikoni si ka përfunduar

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Adelina bashkë me burrin kanë shijuar një pushim tejet luksoz.

Ata tani janë kthyer në shëpi dhe Adelina nuk ka hezituar të publikojë foto.

Me këtë pamje, ajo na tregon se pushimi i paska bërë mirë./ORAinfo/

---- ----
-----