Ballina Showbiz Adelina ka vendosur ta ‘shashtris’ burrin e saj 50 vjeçar gjatë pushimeve

Adelina ka vendosur ta ‘shashtris’ burrin e saj 50 vjeçar gjatë pushimeve

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi po kalon pushime luksoze me burrin e saj.

Në një foto të publikuar Adelina shfaqet shumë provokative.

Kësisoj duket që Adelina po tënton ta ‘shashtris’ burrin e saj me linjat e saj bombastike. /ORAinfo/

---- ----
-----