Ballina Showbiz Adelina ja qet ‘flakën’ burrin të saj 50 vjeçar gjatë pushimeve

Adelina ja qet ‘flakën’ burrin të saj 50 vjeçar gjatë pushimeve

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku po duket shumë e zjarrtë nga pushimet.

Me bikini unike dhe e ‘zhytyr’ në ari, Adelina po e ‘shkrinë’ burrin e saj me linjat bombastike. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----