Ballina Showbiz Adelina e zhveshur në dhomë me burrin, e publikon këtë moment në...

Adelina e zhveshur në dhomë me burrin, e publikon këtë moment në Instagramin e saj

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto provokuese në dhomë me burrin e saj.

Adelina në foton në fjalë duket të jetë e zhveshur pasi pjesët intime i ka mbuluar me një figurë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----