Ballina Showbiz Adelina e veshur ‘firmato’, publikon foto me stilin më të ‘ҫuditshëm’

Adelina e veshur ‘firmato’, publikon foto me stilin më të ‘ҫuditshëm’

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një stil të ҫuditshëm./ORAinfo/

---- ---- ----
-----