Ballina Showbiz Adelina e mbushur me ‘ari’, befason me pamjen e fundit

Adelina e mbushur me ‘ari’, befason me pamjen e fundit

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën bie në sy zinxhiri i saj i trashë në qafë./ORAinfo/

---- ----
-----