Ballina Showbiz Adelina e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj, publikon foton...

Adelina e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj, publikon foton më të bukur

198
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Ismaili është cilësuar ndër vite si diva e muzikës shqiptare.

Ajo ka qenë pjesë shumë aktive e skenës për shumë vite, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është shumë pak e pranishmë me këngë duke u fokusuar kështu në jketën e saj familjare.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë.

E sot, përmes një fotografie ajo ia ka shprehur dashurinë burrit të saj./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----