Ballina Showbiz Adelina e burri i saj po i shijojnë pushimet në maksimum, kaq...

Adelina e burri i saj po i shijojnë pushimet në maksimum, kaq të dashuruar po duken

11
SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi po kalon pushime luksoze me burrin e saj.

Në një foto të publikuar Adelina shfaqet bashkë me burrin, ku po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

-----