Ballina Showbiz Adelina dhe Rina prezantojnë këngën e re, ja si do të quhet

Adelina dhe Rina prezantojnë këngën e re, ja si do të quhet

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Së shpejti një këngë e re do t”i shtohet tregut muzikor.

Këngëtarja Adelina Ismaili dhe Rina Balaj po vijnë me një bashkëpunim. Ky bashkëpunim ka një kohë që është paralajmëruar por tanimë menagjeri i Rinës, Met Elshani e ka konfirmuar zyrtarisht.

“A jeni gati për një super projekt. Rina ft Adelina kënga quhet ‘Qikat’, me date 20 Qershor lansimi” : Ka shkruar ai duke dhënë detaje interesante.

E ky bashkëpunim pritet të jetë mjaft interesant. Mbetet të shihet se si do të pritet kënga e tyre.

---- ---- ----
-----