Ballina Showbiz Adelina del në veshje sportive, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Adelina del në veshje sportive, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në veshje sportive për të dalë.

E janë atletet e saj janë ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----