Ballina Showbiz Adelina Berisha ndryshon krejtësisht, nuk do ta njihni me pamjen e re

Adelina Berisha ndryshon krejtësisht, nuk do ta njihni me pamjen e re

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ndryshuar pamjen.

Edhe e tillë, Adelina po duket shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----