Ballina Showbiz Adelina bën këtë ndryshim të ҫuditshëm në pamje, do të befasoheni

Adelina bën këtë ndryshim të ҫuditshëm në pamje, do të befasoheni

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar stilin interesant të thonjëve./ORAinfo/

---- ---- ----
-----