Ballina Showbiz Adea shkon në dashëm, me fustanin që ka veshur i ‘shkrinë’ të...

Adea shkon në dashëm, me fustanin që ka veshur i ‘shkrinë’ të pranishmit

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo sonte ka shkuar në një dasëm.

E veshur me fustan të gjatë e provokues, Adea ka ‘shkrirë’ të pranishmit. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----