Ballina Showbiz Adea Pulën e ka djegur dielli, nuk do ta besoni në ҫfarë...

Adea Pulën e ka djegur dielli, nuk do ta besoni në ҫfarë gjendja ka përfunduar

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku po duket shumë e ‘zjarrtë’.

Por, ajo që bie në sy janë këmbët e Adeas, të cilat shihet se ia ka djegur dielli./ORAinfo/

---- ----
-----