Ballina Showbiz Adea Pula vishet ngushtë, ekspozon me shumi se ç’duhet

Adea Pula vishet ngushtë, ekspozon me shumi se ç’duhet

98
SHPËRNDAJE

Donnarumma i jep një lajm të madh Milanit

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur shumë provokuese.

Me bluzë të ngushtë e të hapur, Adea rrezikon të zbulojë gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

Donnarumma i jep një lajm të madh Milanit

-----