Ballina Showbiz Adea Pula publikon foton më të bukur nga pushimet, ja kush po...

Adea Pula publikon foton më të bukur nga pushimet, ja kush po e shoqëron

94
SHPËRNDAJE

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku po duket shumë bukur.

Në këtë foto ajo shihet e shoqëruar nga dy papagaj./ORAinfo/