Ballina Showbiz Adea Pula del për darkë në resturant, kaq bukur është veshur

Adea Pula del për darkë në resturant, kaq bukur është veshur

53
SHPËRNDAJE

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sonte ka dal për darkë në restaurant. E veshur me fustan dhe e grimosur lehtë, Adea po shkëlqen. /ORAinfo/

-----