Ballina Showbiz Adea është bërë gati për me dal, me këtë veshje provokuese do...

Adea është bërë gati për me dal, me këtë veshje provokuese do t’i ‘çmend’ meshkujt

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adea Pula është këngëtarja që u bë e njohur për publikun që kur ishte e vogël.

Ajo u bë e preferuara e të gjithë fëmijëve dhe ashtu mbeti për shumë vite, përcjell ORAinfo.

Adea tani është larguar nga skena mirëpo ende vazhdon të jetë shumë e pëlqyer.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Mbrëmë ajo ka dal. E veshur në mënyrë provokuese, Adea Pula është shfaqur përvëluese. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----