Ballina Lajme nacionale Abrashi e Aliu përplasen rreth projektit të hekurudhave

Abrashi e Aliu përplasen rreth projektit të hekurudhave

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ministri Abrashi para komisionit për infrastrukturë

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, raportoi në Komisionin parlamentar për Infrastrukturë, lidhur me marrëveshjet nga takimi i Uashingtoni, për ndërtimin e akseve rrugore dhe hekurudhore.
Pati një përplasje me deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, rreth projektit të hekurudhave./21Media

The post Abrashi e Aliu përplasen rreth projektit të hekurudhave appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----