Ballina Lajme nacionale Abdullahu: Marrëveshjet, praktikë dhe vazhdimësi e mirë

Abdullahu: Marrëveshjet, praktikë dhe vazhdimësi e mirë

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas nënshkrimit të marrëveshjeve Kosovë – Shqipëri

Se si do të zbatohen marrëveshjet Kosovë – Shqipëri të nëshkruara sot në Tiranë mbetet të pritet e të shihet. Por, të dy shtetet nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi edhe më herët.

Marrëveshjet Kosovë – Shqipëri nga këndvështrimi i analistit politik Faton Abdullahu në materialin vijues.(Teksti-Kujtesa BAJRAMI-FANA-kamera- Lulzim FANA)./21Media

The post Abdullahu: Marrëveshjet, praktikë dhe vazhdimësi e mirë appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----