Ballina Lajme nacionale A po i kërkon Mimoza, Isa Mustafës koalicion parazgjedhor?

A po i kërkon Mimoza, Isa Mustafës koalicion parazgjedhor?

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Mimoza Kusari Lila ka uruar Isa Mustafën.

Kryetarja e Alternativës dhe ish-Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka uruar Isa Mustafën për rizgjedhjen në krye të LDK-së.

Alternativa përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Kryetarja e këtij subjekti i ka uruar mandatin e fituar në krye të partisë më të madhe në vend.

Urimi i Mimoza Kusari- Lilës:

I nderuari Kryetar Mustafa,

Me vëmendje këtyre ditëve, sikur të gjithë në Kosovë, përcollëm procesin zgjedhor në LDK.

Më lejoni që në emrin tim personal dhe në emër të Alternativës, të ju uroj edhe për një mandat të fituar në krye të partisë më të madhe në Kosovë.

Uroj në suksesin tuaj dhe të subjektit që drejtoni bashkë me suksesin e Kosovës në sfidat që na presin në të ardhmen e afërt.

Me respekt,

Mimoza Kusari – Lila

---- ----
-----