Ballina LifeBizare A mund t’i gjeni për 10 sekonda se cilët portokaj s’janë real?

A mund t’i gjeni për 10 sekonda se cilët portokaj s’janë real?

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
 

Ëmbëlsirat mund të vijnë në të gjitha format dhe madhësitë. Ben Cullen e fitoi titullin e “mbretit të ëmbëlsirave” duke bërë modelet më të guximshme dhe ekstreme të tortave që duken në forma të ndryshme.

Nuk ka një objekt në këtë botë që ai nuk mund ta rikrijojë në formë torte – një këpucë, një gjoks pule dhe madje edhe një telefon. Nuk ka asnjë kufizim për imagjinatën dhe aftësinë e Benit, shkruan bright side, përcjell rtv21.tv

Nëse akoma nuk besoni, përpiquni të mendoni se cilat nga frutat në foton e mëposhtme nuk janë reale./21Media

A mund t’i gjeni për 10 sekonda se cilët portokaj nuk janë real?

Nëse nuk i gjetët, rezultatin e keni më poshtë.

The post A mund t’i gjeni për 10 sekonda se cilët portokaj s’janë real? appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----