Ballina LifeBizare A mund ta gjeni për 15 sekonda se cilës çorape i mungon...

A mund ta gjeni për 15 sekonda se cilës çorape i mungon shoqja?

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
 

Ka disa njerëz që tërheqin vëmendjen aq shumë sa asgjë nuk iu shpëton. Ata sikur kanë një radar që zbulon edhe detajin më të vogël.

Pastaj ka edhe të tjerë që, ndoshta, mbase kanë nevojë për pak më shumë kohë për të stërvitur vështrimin e tyre dhe për të sjellë fuqinë e madhe të vëzhgimit që ata kanë fshehur thellë brenda vetes.

Më poshtë mund të testoni veten nëse keni sy shqiponje./21Media

Cilës çorape i mungon shoqja?

Nëse nuk arritët ta gjeni për 15 sekonda, rezultatin e keni më poshtë

The post A mund ta gjeni për 15 sekonda se cilës çorape i mungon shoqja? appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----