Ballina LifeBizare A mund ta gjeni ku ndodhet Babdimiri në këtë foto?

A mund ta gjeni ku ndodhet Babdimiri në këtë foto?

144
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Imazhi që po bën bujë në rrjet, a mund ta gjeni ku ndodhet Babadimri në këtë foto? Shikoni me vëmendje dhe testoni aftësitë tuaja të të pamurit.

Nuk e gjetët? Ja ku është!/21Media

The post A mund ta gjeni ku ndodhet Babdimiri në këtë foto? appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----