Ballina Showbiz A jeni gati? Xhensila Myrtezaj duet me këngëtarin e njohur shqiptar

A jeni gati? Xhensila Myrtezaj duet me këngëtarin e njohur shqiptar

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Xhensila Myrtezaj pritet të rikthehet fuqishëm në muzikë.

“Prive” ka zbuluar se ajo do të realizojë një duet me këngëtarin e njohur, Klajdi Haruni.

Ata janë prej vitesh miq të mirë me njëri –tjetrin. Madje, para pak ditësh, dyshja publikuan një cover të një kënge në Instagram, të cilin e kënduan ditën kur Xhensila kishte ditëlindjen e saj dhe Klajdi ishte një nga të ftuarit në festë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni)

Ndërkohë, pritet që ky të jetë padyshim hiti i verës, të cilin të gjithë mezi e kanë pritur.

Kujtojmë se kënga më e fundit e Myrtezajt titullohet “Panorama”, edhe kjo me një bashkëpunim, por këtë herë me Ardian Bujupin./abcnews.al

 

The post A jeni gati? Xhensila Myrtezaj duet me këngëtarin e njohur shqiptar appeared first on Abc News.

---- ----
-----