Ballina Showbiz A i uroi Teuta për dasmën? Tregon Blero për herë të parë

A i uroi Teuta për dasmën? Tregon Blero për herë të parë

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Para pak javëve, këngëtari i mirënjohur, Blero i ha fund beqarisë.

Ai u martua me bukuroshen, Afrona Dika dhe bënë një dasmë tejet madhështore, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës, Blero nuk po i kursen paraqitjet publike.

Së fundi ai ka qenë i ftuar në një emision ku ndër të tjerash e kanë pyetur se a e ka uruar për martesën, ish-gruaja e tij, Teuta Krasniqi.

Blero thotë se Teuta i ka uruar dhe ka dëshiruar gjitha të mirat për të e Afronën./ORAinfo/

---- ----
-----