Ballina Showbiz A i mbani mend Anitën e Lolën kur ishin zeshkane? Ja si...

A i mbani mend Anitën e Lolën kur ishin zeshkane? Ja si dukeshin

296
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kështu dukeshin një herë e një kohë Anita e Lola kur ishin zeshkane.

Anita dhe Lola janë vajzat e spikerit të lajmeve, ikonës së televizionit, Mustafë Muçaj .

Si njëra, ashtu edhe tjetra, e kanë trashëguar nga i ati talentin, por edhe pasionin për botën e televizionit, shkruan “Kosovarja”.

Anita, që gjërësisht njihet edhe si bashkëshortja e Kryeministrit në dorëheqje, Ramush Haradinaj, vazhdon të jetë pjesë e televizionit, ndërkaq Lola është larguar pak.

Motrat që janë edhe kunata, ndër tjerash njihen për linjat dhe stilin që kanë. Vitet e fundit janë bërë bjonde, por nuk kanë qenë gjithmonë kështu.

Ja si dukeshin një herë e një kohë si zeshkane Anita e Lola.

---- ---- ----
-----