Ballina Showbiz A është ky fustani që do ta vesh Afrona ditën e martesës?

A është ky fustani që do ta vesh Afrona ditën e martesës?

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë ndër çiftet me të përfolura në mediat roze.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi tashmë kanë filluar përgatitjet për martesë çifti kanë konfirmuar se në shtator të këtij viti i japin fund beqarisë.

Bukuroshja ka ndarë një fotografi në Instastory me Bleron ku ka zbuluar edhe një pjesë të vellos së saj.

Në foton ku çifti duken të ‘zhytur’ në dashuri Afrona bashkëngjiti këtë shkrim: “Të dua” , shkruan lajmi.

Blero dhe Afrona janë nga çiftet më të pëlqyera në shoubiz dhe jeta e tyre zgjon interesim të madh në publik.

---- ----
-----