Ballina Lajme nacionale A është kjo vozitja më e ‘ҫmendur’ që keni parë, ndodhi në...

A është kjo vozitja më e ‘ҫmendur’ që keni parë, ndodhi në Prishtinë

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një vozitje e ‘ҫmendur’ është bërë në Prishtinë.

Një vozitës i ka shpëtuar aksidentit për një fije floku mbrëmë te tuneli që të çon në lagjen Veternik.

Ky vozitës i ka shkelur totalisht rregullat e trafikut, ka tejkaluar në vijë të plotë dhe në tunel.

Është siguruar videon nga ky rast:

Policia e Kosovës vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion, dhjetëra persona kanë vdekur prej aksidenteve brenda këtij viti.

---- ---- ----
-----