Ballina Showbiz A e njihni këtë vajzë të vogël? – Ajo sot është njëra...

A e njihni këtë vajzë të vogël? – Ajo sot është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është shumë e dashur për publikun.

U bë me të shpejtë e famshme, më shumë për faktin se u lidh me reperin Mozzik sesa për talentin a këngët e saj.

Megjithatë, përmes lidhjes me reperin ferizajas, ajo arriti ta piziciononte vetën mes emrave më të përfolur të shoubizit vendor.

Loredana Zefi dhe Mozzik janë ndarë dhe shkaku i vërtet i ndarjes ende nuk është bërë i ditur. Ish çifti kanë një vajzë të vogël, e cila po rri me të ëmën, shkruan “Kosovarja”.

Siç kuptojmë, këngëtarja së shpejti po vjen me projekt të ri muzikor, që do të jetë i dedikuar për tregun botëror. Se si do ti ecë, mbetet për tu parë.

Po flitet shumë se Loredana ka realizuar disa ndërhyrje në futyrën e saj. Në “Kosovare”, prezantojmë Loredanen si fëmijë.

---- ----
----
----- ----
-----