Ballina Showbiz A e dini se ky artist para se të fillonte muzikën ka...

A e dini se ky artist para se të fillonte muzikën ka punuar si kamarier?

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Bardhyl Idrizi, i cili për publikun njihet me emrin artistik Bardhi ka arritur për një kohë të shkurtër të shndërrohet në një nga artistët e preferuar të publikut.

Së fundmi, ai ka qenë pjesë e një interviste, ku mes tjerash ka folur edhe për të kaluarën e tij, kohën kur përpara se të merrej me muzikë.

Reperi i njohur tregon se përpara se të fillonte me muzikë ka punuar si kamarier, siç ndodh me shumë të rinj në vend.

Megjithatë duket se i gjithë mundi i Bardhit është kthyer, pasi vetëm brenda një viti ai ka sjellë një sërë projektesh të suksesshme e të dëgjuara jo vetëm në trojet shqiptare.

“Diva”, “Lot”, “Do të doja’ dhe “Du&Ich”, janë vetëm disa nga hitet që solli këtë periudhë të shkurtër të vitit 2021./abcnews.al

 

 

The post A e dini se ky artist para se të fillonte muzikën ka punuar si kamarier? appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----