Ballina Showbiz A e dini kush është kjo vogëlushe? – Ajo tani ndër këngëtaret...

A e dini kush është kjo vogëlushe? – Ajo tani ndër këngëtaret me të njohura

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Barcelona sakrifikon yllin mbrojtës, nuk ka para për transferimin e Garcias

Kjo vajzë sot është një këngëtare shumë e njohur.

Rita Ora sapo ka publikuar disa fotografi të rralla nga fëmijëria e saj.

Si një vajzë e ëmbël, Rita shkruan se mund të dalloni se ajo si fëmijë ka qenë e varur nga rrobat.

Këngëtarja kosovare me famë botërore vazhdon të jetë mjaft popullore dhe e suksesshme me këngët e saj.

Përveç këngës, ajo vazhdon të jetë një nga këngëtarët më të popullarizuara edhe për dukjen e saj.

Barcelona sakrifikon yllin mbrojtës, nuk ka para për transferimin e Garcias

Barcelona sakrifikon yllin mbrojtës, nuk ka para për transferimin e Garcias

---- ---- ----
-----