Ballina LifeBizare A do t’ia kishit bërë një propozim të tillë martese të dashurës...

A do t’ia kishit bërë një propozim të tillë martese të dashurës suaj?

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Thonë se personat e dashuruar bëhen më kreativ.

Prozimet e martesës janë pjesa më e preferuar e femrave, shkruan ORAinfo.

Por, jo të gjithë meshkujt din të jenë romantik dhe kreativ.

Mirëpo, tek disa meshkuj kreativiteti dhe romanca shkon deri në atë pikë sa nuk mund të ua merr mendja.

Një propozim martese që po bën bujë në internet, është ai i cili së pari filloi si një aksion i frikshëm, por që përfundoi me shumë emocione, puthje e përqafime.

Më poshtë mund të shihni këto momente dridhëruese./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----