Ballina Showbiz A do t’i flasë djalit shqip apo turqisht, Almeda ju befason me...

A do t’i flasë djalit shqip apo turqisht, Almeda ju befason me përgjigjen

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e njohur Almeda Abazi dhe aktori shumë i pëlqyer turk, Tolgahan Saisman para pak ditëve u bënë prindër për herë të parë.

Ata e pagëzuan djalin e tyre me një emër tipik turk, Efehan, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Almeda nuk po mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Dhe sot, ajo ka hapur në Instastory një pyetësor, dhe në pyetjen se a do t’i flas djalit shqip a turqisht, ajo ka treguar se atij i flet dhe këndon vetëm në gjuhën shqipe./ORAinfo/

---- ---- ----
-----