Ballina Showbiz A do të xhelozojë Fero, nusja e tij vesh fustan shumë të...

A do të xhelozojë Fero, nusja e tij vesh fustan shumë të hapur

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe me shpinë të hapur.

A thua do të xhelozojë Fero për këtë veshje të së dashurës së tij!?/ORAinfo/

---- ----
-----