Ballina Showbiz A do të dashurohej Lulja në Meden nëse do ta shihte kështu?

A do të dashurohej Lulja në Meden nëse do ta shihte kështu?

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Meda është ndër emrat më të njohur të estradës muzikore, me një aktivitet të ngjeshur profesional, e me kërkesa të shumta, shkruan “Kosovarja

Këngëtari së shpejti nisë sezonin veror dhe njëkohësisht atë të valës së fotografimeve me fansat e shumtë

Meda, nuk ishte gjithmonë ky që është sot. Në fillim të karrierës së tij, stilin e kishte mjaftë të diskutueshëm, shkruan “Kosovarja

Meda mësoj të ecë ne hapin e kohës dhe kështu të jetë i pranueshëm nga një publik dukshëm më i gjërë

Këngëtari para pak ditësh kishte festë në shtëpi, pasi djali i tij i vogël i mbushi dy vjeç./Kosovarja

The post A do të dashurohej Lulja në Meden nëse do ta shihte kështu? appeared first on Kuzhina Shqiptare.

---- ---- ----
-----