25.4 C
Bujanovac, RS
Sponzor gjeneral

"SPORT"

ShowBiz

Vajza e vogël e Shkurtës sapo doli nga frizerja, iu ‘mahnit’...

Besiana Behluli është vajza e Shkurte Fejzës, motra e Gresës. Tashmë edhe ajo ka realizuar këngën e saj të parë, shkruan ORAinfo. Besiana është shumë aktive...

Teknologji

Disa nga ushqimet që duhet t’i konsumoni patjetër gjatë verës

Me temperatura të larta është e vështirë që të hani të njejtat ushqime që i keni ngrënë gjatë sezoneve të tjera. Gjithsesi evitoni dehidrimin...

Receta me kastravec dhe hudhra për ata që kanë shtypje të lartë të gjakut

Madje, vetëm në SHBA 100 milionë njerëz vuajnë nga kjo gjendje shëndetësore, transmeton lajmi.net. Megjithëse ekzistojnë medikamente për rregullimin e nivelit të shtypjes së gjakut,...
Sponzor gjeneral

LifeBizare

Reklamë e sponzoruar
0FansaPëlqeje

Lexoni edhe këto...

Analisti nga Shqipëria: Nuk jemi vëllezër me Kosovën

Analisti nga Shqipëria ka befasuar duke thënë se “nuk jemi vëllezër me Kosovën”. Sipas analistit Gëzim Sinemati, nga mënyra se si luajnë futboll, ndërmjet Shqipërisë...
Reklamë e sponzoruar

Receta për gatime