Ballina Lajme Bota/Rajoni 80-vjeçarja britanike në ‘qiellin e 7-të’, dashurohet me 35 vjeçarin dhe planifikon…(FOTOT)

80-vjeçarja britanike në ‘qiellin e 7-të’, dashurohet me 35 vjeçarin dhe planifikon…(FOTOT)

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një gjyshe 80-vjeçare në Britani duket se ka gjetur dashurinë e jetës dhe po planifikon të martohet.

Ajo është njohur përmes Facebook, me një burrë 45 vjet më të vogël dhe thotë se marrënia e tyre po shkon shumë mirë.

Iris Jones pasi u njoh me egjiptianin Mohamed Ahmed Irbriham, shkoi në Egjipt për ta takuar dhe që atëherë, ata po jetojnë “ëndrrën” e tyre.

---- ----
----
-----
-----