Ballina LifeBizare 8 arsye pse femrat duhet të masturbojnë

8 arsye pse femrat duhet të masturbojnë

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të flasin për masturbimin për shumë femra është një tabu, që edhe kur hapet si temë i sikletos.

Por ndoshta ka ardhur koha të flitet më shumë për të dhe ndikimin pozitiv që ka në organizëm, të paktën sipas asaj që sugjerojnë pjesa më e madhe e studimeve në këtë fushë.

---- ----
----
----- ----
-----