Ballina LifeBizare 62 vjeçari thyen rekordin botëror Guinness

62 vjeçari thyen rekordin botëror Guinness

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndroi mbi 8 orë në një dërrasë

Një burrë 62-vjeçar nga Illinois ka thyer rekordin botëror Guinness për kohën më të gjatë të kaluar duke qëndruar në një dërrasë.

Më 15 shkurt, George Hood, nga Naperville, qëndroi vetëm në bërryla dhe në gishtërinj të këmbëve në një dërrasë për tetë orë, 15 minuta dhe 15 sekonda mahnitëse, transmeton 21Media.

Ky qëndrim është më i gjatë se e gjithë sezoni i tretë i serialit televiziv “Stranger Things”./21Media

The post 62 vjeçari thyen rekordin botëror Guinness appeared first on RTV21.

---- ----
-----